Home > Hua > Maama, Wini > Flet Ribbon Waea > 1785/50TOSF
Tono Tono
Maori
4191583Ataata 1785/50TOSF3M
1785/50TOSF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
45+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1785/50TOSF
  • Whakaahuatanga
    CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100'
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
    28 AWG
  • Tuhinga
    150V
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    1785
  • Ripa Ripa
    2.630" (66.80mm)
  • Ripa Ripa
    0.120" (3.05mm)
  • Ratonga
    UL Style 2912
  • Pana
    0.050" (1.27mm)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C
  • Te maha o nga Kaihautū
    50 (25 Pair Twisted)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Te roa
    100.0' (30.48m)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae Tae
    Black
  • Tae (Whakanui) Nga mea
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Te Whakanoho Whakanoho
    1 GOhms
  • Taitohu Whakahaere Tuatahi
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Flat Ribbon Cable Black 50 (25 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair, Flat Jacket 100.0' (30.48m)
  • Whakahaere Tae
    7 Strands / 36 AWG
  • Rauemi Whakahaere
    Copper, Tinned
  • Momo Tae
    Flat Twisted Pair, Flat Jacket
1785/50
Whakaahuatanga: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 200'
Kaihanga: 3M
1785/40 100SF
1785/40 100SF
Whakaahuatanga: CBL RIBN 40COND TWIST-PAIR 25'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CBL RIBN 40COND TWIST-PAIR 200'
Whakaahuatanga: BUS LINE FBC PA M12 M-FM 1M
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 15MM
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBL RIBN 64COND TWIST-PAIR 25'
1785/40TB
1785/40TB
Whakaahuatanga: CABL 40 COND
Whakaahuatanga: CBL RIBN 64COND TWIST-PAIR 100'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 40COND TWIST-PAIR 100'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 60COND TWIST-PAIR 10'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 25'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 36COND TWIST-PAIR 100'
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM