Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929500-01-31-RK
Tono Tono
Maori
5732919Ataata 929500-01-31-RK3M
929500-01-31-RK
  • Tau Wae
    929500-01-31-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER .100 SNGL R/A 31POS
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Ētahi Ingoa
    929500E-01-31
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Tauranga
    31
  • Teitei Whakanoho
    0.110" (2.79mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole, Right Angle 31 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.130" (3.30mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.295" (7.49mm)
  • Nga tono
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS
Kaihanga: 3M
929500-01-28-RK
929500-01-28-RK
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 34POS
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 32POS
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 30POS
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 SNGL R/A 31POS