Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929700-01-21-RK
Tono Tono
Maori
3090210Ataata 929700-01-21-RK3M
929700-01-21-RK
  • Tau Wae
    929700-01-21-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 21POS STR .100" TIN
    Board to Board
  • Te whakaheke
    Unshrouded
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.528" (13.42mm)
  • Ētahi Ingoa
    3M156408-21
    929700-01-21-RK-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Tauranga
    21
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi Whakanoho
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Teitei Whakanoho
    0.100" (2.54mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.110" (2.79mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.318" (8.08mm)