Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929700-08-28-RK
Tono Tono
Maori
1487358Ataata 929700-08-28-RK3M
929700-08-28-RK
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    929700-08-28-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 28POS STR .100" TIN
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Kāhua
    Board to Board
  • Te whakaheke
    Unshrouded
  • Raupapa
    929
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.728" (18.49mm)
  • Ētahi Ingoa
    3M156853-28
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    1
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    28
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Nga Tae Whakamuri
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rauemi Whakanoho
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Teitei Whakanoho
    0.100" (2.54mm)
  • Tae Whakanoho
    Black
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Hoahoa Whakapā
    Square
  • Whakaaetanga Mea
    Copper Alloy
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.310" (7.87mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.318" (8.08mm)
  • Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    200.0µin (5.08µm)
  • Whakaoti Whakamutunga - Pouaka
    Tin
  • Whakaoti Whakamutunga - Tae
    Tin
  • Momo Hononga
    Header, Breakaway
  • Nga tono
Whakaahuatanga: CONN HEADER 1POS STR .100" TIN