Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929710-06-03-RK
Tono Tono
Maori
529891Ataata 929710-06-03-RK3M
929710-06-03-RK
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    929710-06-03-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 6POS STR DL .100 TIN
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    1.128" (28.65mm)
  • Ētahi Ingoa
    3M156366-06
    929710-06-03-RK-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    6
    UL94 V-0
  • Nga Tae Whakamuri
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei Whakanoho
    0.100" (2.54mm)
  • Tae Whakanoho
    Black
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Hoahoa Whakapā
    Square
  • Whakaaetanga Mea
    Copper Alloy
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.710" (18.03mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.318" (8.08mm)