Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929710-06-31-RK
Tono Tono
Maori
1202754Ataata 929710-06-31-RK3M
929710-06-31-RK
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
300+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    929710-06-31-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 62PS STR DL .100 TIN
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    Copper Alloy
  • Patohia nga huanga
    Board to Board
  • Aronga Whakatika
    Male Pin
  • Te whakaheke
    0.100" (2.54mm)
  • Whakamutunga Whakamutunga
    Unshrouded
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
  • Pitch - Hononga
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.710" (18.03mm)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    62
  • Tau o Hoapā
    UL94 V-0
  • Rauemi - Whakangungu
    All
  • Te Tae Kaituku Taeke
    3 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    929710-06-31-RK
  • Length - Pouaka (Tae)
  • Rauemi Whakanoho
    Tin
  • Teitei Whakanoho
    1.128" (28.65mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahua nui
    62 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
  • Whakaahuatanga
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • I teie nei - Max / Whakapā
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.318" (8.08mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.100" (2.54mm)
  • Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    Tin
  • Whakaoti Whakamutunga - Pouaka
    200µin (5.08µm)
  • Whakaoti Whakamutunga - Tae
    0.100" (2.54mm)