Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929834-01-25-RK
Tono Tono
Maori
4400891Ataata 929834-01-25-RK3M
929834-01-25-RK
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    929834-01-25-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 25POS SNGL .100 STR
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Kāhua
    Board to Board
  • Te whakaheke
    Unshrouded
  • Raupapa
    929
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.445" (11.30mm)