Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929834-02-16-RK
Tono Tono
Maori
805194Ataata 929834-02-16-RK3M
929834-02-16-RK
  • Tau Wae
    929834-02-16-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.545" (13.84mm)