Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929834-04-16-RK
Tono Tono
Maori
2492655Ataata 929834-04-16-RK3M
929834-04-16-RK
  • Tau Wae
    929834-04-16-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.845" (21.46mm)