Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929835-01-25-RK
Tono Tono
Maori
2335967Ataata 929835-01-25-RK3M
929835-01-25-RK
  • Tau Wae
    929835-01-25-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)