Tono Tono
Maori
5755572Ataata 929974-01-14-RK3M
929974-01-14-RK
  • Tau Wae
    929974-01-14-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN RECEPT .100 SNGL STR 14POS
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
    1500V
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Ētahi Ingoa
    9299740114RK
    929974E-01-14
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Tauranga
    14
  • Rauemi Whakanoho
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
  • Teitei Whakanoho
    0.325" (8.25mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
  • Whakatauranga onamata
    2A
  • Momo Hoapā
    Forked
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.125" (3.18mm)
  • Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka
    100.0µin (2.54µm)
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    100.0µin (2.54µm)
  • Momo Hononga
    Receptacle
  • Nga tono
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 10POS