Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Nga Terminals - Hononga Tere, Nga Hononga Tere > FDI18-250Q
Tono Tono
Maori
3019182Ataata FDI18-250Q3M
FDI18-250Q
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FDI18-250Q
  • Whakaahuatanga
    CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
    18-22 AWG
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Momo Waea
    Standard
  • Taepa Tapa
    0.250" (6.35mm)
  • Tapapa Tapa
    0.032" (0.81mm)
  • Tapanga Tapanga
  • Raupapa
    Highland™
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    FDI18-250C
    FDI18250C
    FDI18250Q
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    3 Weeks
  • Te roa - Whānui
    0.870" (22.10mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ko te Waimotu Itirangi
    0.145" (3.68mm)
  • Te whakamamae
    Fully Insulated
  • Ira
    Female
  • Ngā āhuatanga
    Butted Seam
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated