Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Ngā Kaihonohoki Hoki - Whakanuia > MP2-R180-51S1-TR30
Tono Tono
Maori
MP2-R180-51S1-TR30
  • Tau Wae
    MP2-R180-51S1-TR30
  • Whakaahuatanga
    CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Raupapa
    MetPak™ MP2
  • Pana
    0.079" (2.00mm)
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
    MP2R18051S1TR30
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    5
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    180
  • Tau o nga Tīwae
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ngā āhuatanga
    Inverse
  • Whakatauranga onamata
    1.5A