Home > Hua > Optoelectronics > Whakaatu i nga Modules - LCD, OLED, Graphic > 4DPI-35-II
Tono Tono
Maori
6012007Ataata 4DPI-35-II4D Systems
4DPI-35-II
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4DPI-35-II
  • Whakaahuatanga
    DISPL 3.5" 320X480 PRIMARY RASPB
  • Tauira ECAD
  • Te tiro i te rohe
    73.40mm W x 49.00mm H
  • Papamahi
    Resistive
  • Raupapa
  • Ētahi Ingoa
    4DPI-35
    4DPI35
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    SPI
  • Tae Peera
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Rahi Rawa
  • Pihanga Pihanga
    480 x 320 (HVGA)
  • Poutoro Poto
  • Momo Whakaatu
    TFT - Color
  • Whakaatu Aratau
    Transmissive
  • Rahi Mata Mataara
    3.5" (88.90mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA)