Home > Hua > Whakawhiti > Karere PushButton > 8436WCDKB
Tono Tono
Maori
190799
8436WCDKB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    8436WCDKB
  • Whakaahuatanga
    SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    20V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    20V
  • Momo
    Standard
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Whakawhiti Mahinga
    On-On
  • Raupapa
    8000
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Circular - 6.50mm Dia
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Right Angle, Rear
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
    Environment Sealed
  • Whakakamahi Whakakuku (Nominal)
  • Momo Whakamarama, Tae
  • Ngā āhuatanga
    Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing
  • Te Oranga Rawa
    30,000 Cycles
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear
  • Whakatauranga onamata
    0.4VA (AC/DC)
  • Tae - Kaihoahoa / Kaporo
    Silver
  • Takahanga
    SPDT
  • Momo Kaihoko
    Plunger for Cap
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 ALUM 1-3/4"
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
84373N
84373N
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 5/8
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 7/1
Kaihanga: Apex Tool Group
8436BK
8436BK
Whakaahuatanga: FIBER DIST UNIT 36 PORT WALL MOU
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 21M
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 1/2
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 3/8
Whakaahuatanga: FLOATING SHEAR
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 19M
Whakaahuatanga: CONN PLUG
Kaihanga: Amphenol Industrial
8437-1"X72YD
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED SILVER 1"X 72YDS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN PLUG
Kaihanga: Amphenol Industrial
8436WCDB
8436WCDB
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 9/1
Whakaahuatanga: FLOOR TILE COND BLK 0.125 X12"
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 20M
8436A
8436A
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 22M
Whakaahuatanga: LAMP INCAN RT-1.75 MIDG SCRW 22V
Kaihanga: JKL Components Corporation
8436AB
8436AB