Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0603-43NJ
Tono Tono
Maori
455990
0603-43NJ
  • Tau Wae
    0603-43NJ
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    603
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    38 @ 200MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    0603-43NJ TR 4000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ceramic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    200MHz
  • Inangarangi
    43nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    2GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    43nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    280 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    600mA