Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0805-18NK
Tono Tono
Maori
142060
0805-18NK
  • Tau Wae
    0805-18NK
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    805
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 500MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    0805-18NK TR 2000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ceramic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    250MHz
  • Inangarangi
    18nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.060" (1.52mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3.3GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 200 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    200 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    600mA