Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0925R-103H
Tono Tono
Maori
0925R-103H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    0925R-103H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    0925R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    57 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    0925R-103H TR 3500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    10µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    50MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    106mA
  • I teie nei - Maama
    106mA