Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0925R-183J
Tono Tono
Maori
0925R-183J
  • Tau Wae
    0925R-183J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    0925R-183J TR 3500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    26MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Shielded Molded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    3.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    108mA
  • I teie nei - Maama
    108mA