Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0925R-393J
Tono Tono
Maori
0925R-393J
  • Tau Wae
    0925R-393J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    42 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    0925R-393J TR 3500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    19MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Shielded Molded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    7.9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    75mA
  • I teie nei - Maama
    75mA
0925R-334J
0925R-334J
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Kaihanga: API Delevan
0925R-393H
0925R-393H
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
Kaihanga: API Delevan
0925R-471K
0925R-471K
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
0925R-394K
0925R-394K
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH