Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0925R-822H
Tono Tono
Maori
0925R-822H
  • Tau Wae
    0925R-822H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    55 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    0925R-822H TR 3500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    53MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Shielded Molded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    3.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    111mA
  • I teie nei - Maama
    111mA