Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008-181H
Tono Tono
Maori
1008-181H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1008-181H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1008
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    1008-181H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.085" (2.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    550MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Unshielded Inductor 1.119A 120 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    120 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.119A
  • I teie nei - Maama
1008-181F
1008-181F
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1008-181K
1008-181K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
1008-182H
1008-182H
1008-153G
1008-153G
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
1008-181J
1008-181J
Whakaahuatanga: FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD