Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008-183J
Tono Tono
Maori
175034Ataata 1008-183JAPI Delevan
1008-183J
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    1008-183J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    1008-183J TR 500
    DN08183JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    19MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Unshielded Inductor 173mA 5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    173mA
  • I teie nei - Maama
1008-221F
1008-221F
Whakaahuatanga: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1008-183G
1008-183G
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
1008-221K
1008-221K
1008-182H
1008-182H
1008-181J
1008-181J
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 22NH 1.235A 80 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM