Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008-561J
Tono Tono
Maori
1008-561J
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    1008-561J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    1008-561J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    560nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.085" (2.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    195MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560nH Unshielded Inductor 808mA 230 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    230 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    808mA
  • I teie nei - Maama
1008-562H
1008-562H
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Kaihanga: API Delevan
1008-681F
1008-681F
Whakaahuatanga: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1008-560K
1008-560K
Whakaahuatanga: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
1008-681G
1008-681G
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
1008-473J
1008-473J