Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008R-123J
Tono Tono
Maori
5643000Ataata 1008R-123JAPI Delevan
1008R-123J
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    1008R-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Raupapa
    1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    1008R-123J TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    24MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    3.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    207mA