Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008R-332H
Tono Tono
Maori
1008R-332H
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    1008R-332H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Raupapa
    1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    1008R-332H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.085" (2.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    60MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    950 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    398mA