Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 100R-821J
Tono Tono
Maori
100R-821J
I roto i te taonga
50+
  • Tau Wae
    100R-821J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820NH 155MA 650 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    100R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    35 @ 25MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard, 2 Lead
  • Ētahi Ingoa
    100R-821J BULK 50
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    820nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    160MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820nH Unshielded Inductor 155mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    650 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    155mA