Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1026R-14F
Tono Tono
Maori
1026R-14F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1026R-14F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1026R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    1026R-14F TR 3500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    82nH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    725MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82nH Unshielded Molded Inductor 1.4A 70 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    70 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.4A
  • I teie nei - Maama
1026R-12K
1026R-12K
Whakaahuatanga: FIXED IND 68NH 1.5A 60 MOHM TH