Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 105-103KS
Tono Tono
Maori
105-103KS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    105-103KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    105
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard, 2 Lead
  • Ētahi Ingoa
    105-103KS TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    10µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    38MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    5.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    130mA