Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 105-392KS
Tono Tono
Maori
105-392KS
  • Tau Wae
    105-392KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    105
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    25 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    105-392KS TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    3.9µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    57MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    2.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    185mA
  • I teie nei - Maama
105-392H
105-392H
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Kaihanga: API Delevan
105-392GS
105-392GS