Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 105R-221J
Tono Tono
Maori
105R-221J
  • Tau Wae
    105R-221J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    105R-221J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    220nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    360MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    210 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    675mA