Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210-562J
Tono Tono
Maori
2720192Ataata 1210-562JAPI Delevan
1210-562J
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    1210-562J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    1210-562J TR 500
    DN10562JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    5.6µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    42MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.6µH Unshielded Inductor 341mA 1.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    341mA
  • I teie nei - Maama
1210-562K
1210-562K
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
Kaihanga: API Delevan
1210-561J
1210-561J
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
1210-561F
1210-561F
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
1210-561G
1210-561G
Whakaahuatanga: FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
1210-562H
1210-562H
Whakaahuatanga: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM