Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210R-152H
Tono Tono
Maori
3548408Ataata 1210R-152HAPI Delevan
1210R-152H
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    1210R-152H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    1210R-152H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    85MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Inductor 467mA 850 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    850 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    467mA