Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210R-182G
Tono Tono
Maori
2239952Ataata 1210R-182GAPI Delevan
1210R-182G
  • Tau Wae
    1210R-182G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    1210R-182G TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    75MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.8µH Unshielded Inductor 454mA 900 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    900 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    454mA