Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210R-270J
Tono Tono
Maori
1341951Ataata 1210R-270JAPI Delevan
1210R-270J
  • Tau Wae
    1210R-270J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 50MHz
  • Ētahi Ingoa
    1210R-270J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    27nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.15GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27nH Unshielded Inductor 743mA 220 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    220 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    743mA