Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210R-391H
Tono Tono
Maori
1715912Ataata 1210R-391HAPI Delevan
1210R-391H
  • Tau Wae
    1210R-391H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    1210R-391H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    390nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    250MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    450 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    679mA