Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210R-821J
Tono Tono
Maori
3897437Ataata 1210R-821JAPI Delevan
1210R-821J
  • Tau Wae
    1210R-821J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    1210R-821J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    820nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    140MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    670 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    556mA