Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1325-123J
Tono Tono
Maori
1325-123J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1325-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    1325
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    42 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    1325-123J TR 1000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    42MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Shielded Molded Inductor 141mA 2.9 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    2.9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    141mA
  • I teie nei - Maama
    141mA
1325-102J
1325-102J
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 410MA 340 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
1325-123K
1325-123K
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH