Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1331-222H
Tono Tono
Maori
829388
1331-222H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1331-222H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    1331
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    1331-222H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    95MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    1.1 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    202mA
  • I teie nei - Maama
    202mA
1331-224K
1331-224K
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM