Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1331R-181H
Tono Tono
Maori
1331R-181H
  • Tau Wae
    1331R-181H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
  • Raupapa
    1331R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    1331R-181H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    375MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Shielded Inductor 585mA 130 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    585mA
  • I teie nei - Maama
    585mA