Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1331R-272H
Tono Tono
Maori
137977
1331R-272H
  • Tau Wae
    1331R-272H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
  • Raupapa
    1331R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    48 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    1331R-272H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    90MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Shielded Inductor 193mA 1.2 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    1.2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    193mA
  • I teie nei - Maama
    193mA