Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 160-390KS
Tono Tono
Maori
160-390KS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    160-390KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    160
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    48 @ 100MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    160-390KS BULK 50
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100MHz
  • Inangarangi
    39nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.080" (2.03mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    900MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39nH Unshielded Inductor 1.255A 80 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    80 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.255A