Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1638R-08G
Tono Tono
Maori
1638R-08G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1638R-08G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1638R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    1638R-08G TR 2500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    390µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µH Unshielded Molded Inductor 117mA 16.3 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    16.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    117mA