Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1641-181J
Tono Tono
Maori
1641-181J
  • Tau Wae
    1641-181J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Raupapa
    1641
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    1641-181J TR 2500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    250MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Shielded Molded Inductor 1.33A 47 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    47 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.33A
  • I teie nei - Maama
    1.33A