Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1641-273H
Tono Tono
Maori
1641-273H
  • Tau Wae
    1641-273H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Raupapa
    1641
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    1641-273H TR 2500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    27µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    38MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27µH Shielded Molded Inductor 265mA 1.19 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    1.19 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    265mA
  • I teie nei - Maama
    200mA