Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1641R-123J
Tono Tono
Maori
1641R-123J
  • Tau Wae
    1641R-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Raupapa
    1641R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    55 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    1641R-123J TR 2500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    44MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Shielded Molded Inductor 205mA 2 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    205mA
  • I teie nei - Maama
    205mA
1641R-122K
1641R-122K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM