Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-183J
Tono Tono
Maori
4371178Ataata 1812-183JAPI Delevan
1812-183J
  • Tau Wae
    1812-183J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    1812-183J TR 500
    DN12183JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    15MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Unshielded Inductor 268mA 2.8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    2.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    268mA
  • I teie nei - Maama
1812-184J
1812-184J
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Kaihanga: API Delevan
1812-183G
1812-183G
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
1812-181K
1812-181K
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
1812-182H
1812-182H
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
1812-220M
1812-220M
Whakaahuatanga: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
1812-182F
1812-182F