Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-223H
Tono Tono
Maori
2596146Ataata 1812-223HAPI Delevan
1812-223H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
650+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1812-223H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    1812-223H TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    22µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.190" (4.83mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    13MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    3.2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    250mA
  • I teie nei - Maama
1812-223K
1812-223K
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
1812-222F
1812-222F
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1812-223J
1812-223J
Whakaahuatanga: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
1812-222G
1812-222G