Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-272H
Tono Tono
Maori
173867Ataata 1812-272HAPI Delevan
1812-272H
  • Tau Wae
    1812-272H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    1812-272H TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.190" (4.83mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    50MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Unshielded Inductor 517mA 750 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    750 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    517mA
  • I teie nei - Maama
1812-272F
1812-272F
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM