Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-681J
Tono Tono
Maori
6725571Ataata 1812-681JAPI Delevan
1812-681J
  • Tau Wae
    1812-681J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    1812-681J TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    680nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.190" (4.83mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    150MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680nH Unshielded Inductor 379mA 1.4 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    1.4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    379mA